Rüyada konuşmayan papağan görmek

Rüyada konuşmayan papağan görmek sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada konuşmayan papağan gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, işinizi veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor.

Rüyada konuşmayan papağan görmek kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine yorulur.

Rüyada konuşmayan birini görmek işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmayan sevgili görmek yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur.

Rüyada konuşmayan arkadaş görmek günü birlik tatillere çıkacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmayan çocuğun konuştuğunu görmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine inanılır.

Rüyada papağan beslemek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada papağan öldürmek büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada papağan yemek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments