Rüyada konuşmadığın biriyle tartışmak

Rüyada konuşmadığın biriyle tartışmak keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, kazançlı işler yapacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, kötü sözler duylacağına alamet etmektedir.

Rüyada konuşmadığın biriyle tartışmak gördüyseniz:

  • Kimsenin sizin için en iyisini yapacağına güvenemezsiniz.

Rüyada konuşmadığın biriyle tartışmak içebileceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hiç konuşmadığın biriyle konuşmak kendi patronu olacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada konuşmadığın biriyle barışmak rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, eline para geçeceğine tabir olunur.

Rüyada konuşmadığın biriyle kavga etmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına inanılır.

Rüyada konuşmadığın biriyle sarılmak işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüyada konuşmadığın birisiyle konuşmak maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada konuşmadığın sevgiliyi görmek bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada konuşmadığın kişileri görmek daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments