Rüyada konuşan bitki görmek

Rüyada konuşan bitki görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada konuşan bitki gördüyseniz:

  • Bazı konularda daha toleranslı olmanız veya memnuniyetinizi göstermeniz işlerin daha kolay hallolmasında etkili olabilir.

Rüyada konuşan bitki görmek uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine delalet eder.

Rüyada bitki görmek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil bitki almak iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine inanılır.

Rüyada köklü bitki görmek bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına alamet eder.

Rüyada bitki çayı yapmak dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bitki çayı demlemek zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, sorunların son bulacağına inanılır.

Rüyada zehirli bitki görmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada kuru bitki görmek mubah olmayan yollara sapacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments