Rüyada koltukta uzanmak

Rüyada koltukta uzanmak işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada koltukta uzanmak gördüyseniz:

  • Duygusal konular gerilim nedeni olabilir.

Rüyada koltukta uzanmak ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada beyaz koltukta oturmak başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına inanılır.

Rüyada kırmızı koltukta oturmak her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada koltukta oturan birini görmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına inanılır.

Rüyada koltukta yatmak kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada koltukta oturmak sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, mutluluğunun artacağına alamet eder.

Rüyada bir koltukta oturmak sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada koltukta sallanmak rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments