Rüyada kollarını morarmış görmek

Rüyada kollarını morarmış görmek iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, işlerinin yaver gideceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kollarını morarmış gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek, kazançlarınızı arttırmak veya ilişkilerinizi düzenlemek ya da kuvvetlendirmek istiyorsanız hızlı düşünmeniz veya acele hareket etmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada kollarını morarmış görmek emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, övgü dolu sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada kollarını görmek edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına delalettir.

Rüyada kollarını açıp uçmak bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kollarını açmak bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine delalet eder.

Rüyada kollarını yara görmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına tabir olunur.

Rüyada kollarını güçlü görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, prestij kazanılacağına yorulur.

Rüyada morarmış görmek yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada morarmış ayak görmek başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments