Rüyada kocaman kuşlar görmek

Rüyada kocaman kuşlar görmek güzel bir haneye sahip olunacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, eskisinden de iyi olacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına rivayet eder.

Rüyada kocaman kuşlar gördüyseniz:

  • Duygusal veya tepkisel hareketlerden, aşırılıklardan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada kocaman kuşlar görmek maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine inanılır.

Rüyada muhabbet kuşlar görmek tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada kuşlar gibi uçmak yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada rengarenk kuşlar görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada evde kuşlar görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine delalet eder.

Rüyada iri kuşlar görmek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına tabir olunur.

Rüyada minik kuşlar görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine tabir olunur.

Rüyada küçük kuşlar görmek karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments