Rüyada koca tarafından aldatılmak

Rüyada koca tarafından aldatılmak kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, borçlarının biteceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada koca tarafından aldatılmak gördüyseniz:

  • Duygularınızdaki bir değişiklik beklenmedik sürprizlere sebep olabilir.

Rüyada koca tarafından aldatılmak kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine işaret eder.

Rüyada koca tarafından dövülmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada koca tarafından aldatıldığını görmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine işarettir.

Rüyada koca aldatmak her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada koca binmek özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, sonuçtan memnun kalacağına yorulur.

Rüyada koca kaçmak beden sağlığının zarar göreceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına rivayet eder.

Rüyada koca görmek rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni koca görmek tüm kalbi ile allah’a döneceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Peri

Selamun aleykum hocam. Ruyamda kocamin en yakin arkadasima asik oldugunu ve beraber beni aldattiklarini gordum arkadasima neden boyle birseye izin verdigini sordugumda gercekten mutlu ediyor dedi. Ayni zamanda esim telefondan da baska biri ile gorusuyordu anlami nedir acaba. Simdiden cok tesekkurler.