Rüyada klozet taşması görmek

Rüyada klozet taşması görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına delalettir.

Rüyada klozet taşması gördüyseniz:

  • Aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, bazı kimseler işlerinizi baltalamaya çalışabilirler.

Rüyada klozet taşması görmek iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine yorulur.

Rüyada deniz taşması görmek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada kahve taşması görmek zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvaletin taşması görmek rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada klozet sökmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine işaret eder.

Rüyada su dolu klozet görmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına inanılır.

Rüyada boklu klozet görmek daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz klozet görmek hayallere kavuşulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments