Rüyada kızının saçını beyaz görmek

Rüyada kızının saçını beyaz görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, elinin darlık görmeyeceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada kızının saçını beyaz gördüyseniz:

  • Hoşa gitmeyen bir deneyim yaşamanız sizi karar vermek durumunda bırakabilir.

Rüyada kızının saçını beyaz görmek beklentilerinin yerine geleceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızının saçını taramak zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada kızının saçını kestirdiğini görmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına delalettir.

Rüyada kızının saçını çekmek maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, en zor zamanda yalnız kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızının saçını kestirmek sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine delalettir.

Rüyada kızının saçını uzun görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kızının beyaz elbise giydiğini görmek asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada kızının saçını kesmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments