Rüyada kızgın yağ içmek

Rüyada kızgın yağ içmek rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, maceralara atılacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada kızgın yağ içmek gördüyseniz:

  • Herhangi bir isteğiniz varsa bunu kibarca rica etmeniz, istediğiniz lütfu elde etmenize yeterli olabilir.

Rüyada kızgın yağ içmek sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavada kızgın yağ görmek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, fakirlikten kurtulmaya inanılır.

Rüyada kızgın yağ dökmek yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada kızgın yağ döküldüğünü görmek aksiliklerin son bulacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine yorulur.

Rüyada kızgın yağ görmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, geçim derdi yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada kızgın maşa görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına yorulur.

Rüyada kızgın fil görmek evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına inanılır.

Rüyada kızgın inek görmek keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments