Rüyada kıyametin koptuğunu sanmak

Rüyada kıyametin koptuğunu sanmak anne baba duaları alınacağına, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, zararın gittikçe daha da artacağına, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yeni bir araba satın alınacağına yorulur.

Rüyada kıyametin koptuğunu sanmak gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kıyametin koptuğunu sanmak tersliklerin yoluna gireceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıyametin koptuğunu bilmek küslerin barışacağına, hem yıpranacağına delalet etmektedir.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine, inancından ödün vereceğine tabir olunur.

Rüyada kıyametin koptuğunu hissetmek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sürekli kıyametin koptuğunu görmek bilgilerle donanacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıyametin yaklaştığını görmek sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına alamet eder.

Rüyada kıyametin kopacağını duymak atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıyametin geleceğini görmek muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments