Rüyada kıyamet koptuğunu duymak

Rüyada kıyamet koptuğunu duymak alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyada kıyamet koptuğunu duymak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi mücadele ortamına sokmaya çalışabilirler.

Rüyada kıyamet koptuğunu duymak maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, işlerinin artacağına, başarılarının devam edeceğine inanılır.

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada kıyamet gününün koptuğunu görmek insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, onlara doyasıya sarılacağına işaret eder.

Rüyada kıyamet koptuğunu sanmak sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıyamet koptuğunu zannetmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine yorulur.

Rüyada kıyamet beklemek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet eder.

Rüyada kıyamet anını yaşamak maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine delalet eder.

Rüyada kıyamet kopacağını bilmek iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments