Rüyada kıyafet alışverişi yapmak

Rüyada kıyafet alışverişi yapmak yeni siparişler alacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, sıkıntılarını atlatacağına, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine delalettir.

Rüyada kıyafet alışverişi yapmak gördüyseniz:

  • Havayı düzeltme çabanız ise, tam tersi bir etki yaratabilir.

Rüyada kıyafet alışverişi yapmak keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev alışverişi yapmak haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada gıda alışverişi görmek herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına delalettir.

Rüyada yiyecek alışverişi yapmak sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada para alışverişi yapmak çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada çeyiz alışverişi yapmak güzel günlerin yaşanacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına işarettir.

Rüyada giyim alışverişi yapmak işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına işaret etmektedir.

Rüyada alışverişi yapmak ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments