Rüyada kısa kollu gömlek görmek

Rüyada kısa kollu gömlek görmek mutluluğunun daim olacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, işlerine dört elle sarılacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada kısa kollu gömlek gördüyseniz:

  • Uluslararası konularda da yanlış kararlar, ani çıkışlar, yanlış değerlendirmeler ya da adımlar söz konusu olabilir.

Rüyada kısa kollu gömlek görmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz kısa kollu gömlek görmek ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine yorulur.

Rüyada kısa kollu gömlek giymek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısa kollu namaz kılmak rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kısa kollu ceket görmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına delalettir.

Rüyada kısa kollu elbise giymek büyük başarıya ulaşılacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine rivayet eder.

Rüyada kısa gömlek giymek allah’a dua edeceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kısa gömlek görmek işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments