Rüyada kirli el görmek

Rüyada kirli el görmek performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kirli el gördüyseniz:

  • Kontrolü ele almanız durumunda tecrübelerinizden öğreneceğiniz çok şey var.

Rüyada kirli ev almak bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına işarettir.

Rüyada kirli ip görmek helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli el görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli su süpürmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada kirli banyo görmek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına rivayet eder.

Rüyada kirli iç çamaşırı çıkarmak müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünü kirli görmek insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada kirli pencere görmek kader çarkının kişiden yana döneceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments