Rüyada kirli ceket görmek

Rüyada kirli ceket görmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kirli ceket gördüyseniz:

  • Ardından ne yapılması gerekiyorsa karar alabilirsiniz.

Rüyada kirli ceket görmek yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, aile hayatının hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada ceket üstüne ceket giymek bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya işaret eder.

Rüyada kirli ceket giymek çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada ceket çıkarmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada ceket atmak kısa süre içinde işten çıkılacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada ceket yakmak nerede hata yaptığını sorgulayacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ceket almak böylece çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada ceket giydirmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments