Rüyada kırılmış tırnak görmek

Rüyada kırılmış tırnak görmek buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırılmış tırnak gördüyseniz:

  • Ay sonuna doğru ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması olasıdır.

Rüyada kırılmış tırnak görmek uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada kırılmış anahtar görmek artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırılmış diş görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada kırılmış tabaklar görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada kırılmış ceviz yemek başarıya ve zafere doymayacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayağı kırılmış görmek rızkının da çoğalacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına tabir olunur.

Rüyada kırılmış kapı görmek ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırılmış biblo görmek aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments