Rüyada kırılmış cam görmek

Rüyada kırılmış cam görmek hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, mutluluk ve saadete, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, iyilik ve güzellik bulacağına işarettir.

Rüyada kırılmış cam gördüyseniz:

  • Gerçekten faydalı anlaşmalar veya üzerinde mutabık kalınan konular söz konusu olabilir.

Rüyada kırılmış cam görmek etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılmış cam parçaları görmek huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılmış cam bardak görmek çalıştığına değeceğine, insanların yasa ve kedere boğulacağına delalet eder.

Rüyada kırılmış yumurta görmek dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada kırılmış masa görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kırılmış dal görmek anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına delalettir.

Rüyada kırılmış bardaklar görmek ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine tabir olunur.

Rüyada kırılmış fincan görmek duymadığı sözleri duyacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments