Rüyada kırık çatı görmek

Rüyada kırık çatı görmek sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, yeni duygular tadacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kırık çatı gördüyseniz:

  • Olayları değerlendirirken duygularınızla değil, mantığınızla hareket edin.

Rüyada kırık çatı görmek hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına işaret eder.

Rüyada ev çatı görmek makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, elin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatı çakmak herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine işaret eder.

Rüyada çatı temizlemek çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahşap çatı görmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cam çatı görmek gelirinin giderinden fazla olacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine alamet eder.

Rüyada çatı kata çıkmak bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine işaret eder.

Rüyada çatı sacı görmek mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments