Rüyada kiraz meyvesi görmek

Rüyada kiraz meyvesi görmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine delalettir.

Rüyada kiraz meyvesi gördüyseniz:

  • Kesin veya doğru bilgilere dayalı konuşmamanız durumunda karşıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kiraz meyvesi görmek elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kiraz ağacında kiraz görmek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaktüs meyvesi yemek aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada dağ meyvesi görmek dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, ticarette zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada cennet meyvesi görmek kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine yorulur.

Rüyada incir meyvesi görmek sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına yorulur.

Rüyada mersin meyvesi görmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeftali meyvesi görmek maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments