Rüyada kilo almak

Rüyada kilo almak gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kilo almak gördüyseniz:

  • Bazı beklentileriniz gerçekleşebilir ya da eskiden gelen şeyler tekrar yüzünü gösterebilir.

Rüyada kilo vermek ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kilo almak insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine delalet eder.

Rüyada kilo kaybetmek hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada aşırı kilo almak atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin kilo aldığını görmek kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına alamet eder.

Rüyada arkadaşını kilo almış görmek uğranılan zararın telafi edileceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyada birini kilo vermiş görmek yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kilo verdiğini görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments