Rüyada kilo alan birini görmek

Rüyada kilo alan birini görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, malından ve parasından olacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, onları tebrik edeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına işarettir.

Rüyada kilo alan birini gördüyseniz:

  • Yeniliklere yer açmak için eskilerden kurtulmak gerekebilir.

Rüyada kilo alan birini görmek yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini kilo almış görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, anne babayla tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada abdest alan birini görmek yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ev alan birini görmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini kilo vermiş görmek varlık içinde yokluk çekileceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada duş alan birini görmek sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, yeni işlere girileceğine delalettir.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, duyguların karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada kilo almış birini görmek ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments