Rüyada kılçık temizlemek

Rüyada kılçık temizlemek aydınlığa çıkılacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kılçık temizlemek gördüyseniz:

  • İhtiyaçlarınızı ön planda tutun.

Rüyada kılçık temizlemek eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kılçık ayıklamak sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kılçık çıkarmak bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kılçık yemek hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, istediği projeleri yapamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağızdan kılçık çıkarmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine inanılır.

Rüyada kılçık görmek büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine rivayet eder.

Rüyada kılçık kusmak sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına yorulur.

Rüyada ağzından kılçık çıkarmak bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, maddi güç sahibi olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments