Rüyada kertenkele kovalamak

Rüyada kertenkele kovalamak üstün başarılar alacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, gözden düşeceğine, ayıplanacağına, sıkıntı yükleneceğine, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kertenkele kovalamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız başarmak istediğiniz işleri karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada kertenkele ezmek rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada kertenkele sevmek hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, elindeki imkânları seferber edeceğine delalettir.

Rüyada kertenkele kovalamak maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına yorulur.

Rüyada zıplayan kertenkele görmek mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz kertenkele görmek özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, onun kıymetini her daim bileceğine işaret eder.

Rüyada evde kertenkele görmek kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine inanılır.

Rüyada kuyruksuz kertenkele görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yoluna pek çok engelin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil kertenkele öldürmek girişimlerde bulunacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments