Rüyada kendini olduğundan farklı görmek

Rüyada kendini olduğundan farklı görmek ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada kendini olduğundan farklı gördüyseniz:

  • Duraklar, karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkarsınız.

Rüyada kendini olduğundan farklı görmek yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada birini olduğundan farklı görmek rüya sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, hayatının güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kişiyi olduğundan farklı görmek bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini olduğundan genç görmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini farklı cinsiyette görmek isteklerine kulak vereceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini olduğundan güzel görmek aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini farklı görmek kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada aynada kendini farklı görmek işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments