Rüyada kendini memlekette görmek

Rüyada kendini memlekette görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına alamet eder.

Rüyada kendini memlekette gördüyseniz:

  • Haklı olarak bazı konularda isteksiz olabilirsiniz.

Rüyada kendini memlekette görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada başka memlekette olduğunu görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka bir memlekette olduğunu görmek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine inanılır.

Rüyada başka memlekette olmak kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine işarettir.

Rüyada yabancı memlekette olduğunu görmek sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini sakınmak maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine alamet eder.

Rüyada kendini temizlemek çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, daha bir sevileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini görmek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments