Rüyada kendini felç olduğunu görmek

Rüyada kendini felç olduğunu görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada kendini felç olduğunu gördüyseniz:

  • Ters bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize neden olabilir.

Rüyada kendini felç olduğunu görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini felç olmuş görmek gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına alamet eder.

Rüyada kardeşinin felç olduğunu görmek geçim derdinin baş göstermeyeceğine, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzının felç olduğunu görmek güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine delalettir.

Rüyada kolunun felç olduğunu görmek aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının felç olduğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacaklarının felç olduğunu görmek işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, belalara denk gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eşinin felç olduğunu görmek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, ettikleri duanın kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments