Rüyada kendini cezaevinde görmek

Rüyada kendini cezaevinde görmek kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rütbe alacağına inanılır.

Rüyada kendini cezaevinde gördüyseniz:

  • İnatçı ya da ısrarcı kişilerle karşılaşırsanız mevzunun içine dahil olmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada kendini cezaevinde görmek şansın ve bahtın da açılacağına, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına inanılır.

Rüyada annesini cezaevinde görmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada cezaevinde birini görmek uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine delalet eder.

Rüyada cezaevinde mahkum görmek ömür boyu başarılı olacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine alamet eder.

Rüyada cezaevinde olduğunu görmek yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşini cezaevinde görmek onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına tabir olunur.

Rüyada cezaevinde ağlamak yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada cezaevinde olmak inancından ödün vereceğine, huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments