Rüyada kendine büyü yapmak

Rüyada kendine büyü yapmak çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada kendine büyü yapmak gördüyseniz:

  • İşinizde veya sektörünüzde başarılı şekilde konumunuzu koruyabilmek için ne gerekiyorsa yapmanız da fayda var.

Rüyada kendine büyü yapmak yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendine büyü bozmak kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına rivayet eder.

Rüyada kendine büyü yaptığını görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek korkularının sona ereceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kendine büyü yaptırdığını görmek hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendine büyü yapıldığını öğrenmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, işlerinin ağırlaşacağına yorulur.

Rüyada birinin kendine büyü yaptığını görmek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada büyü yapmak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments