Rüyada kendinden büyük birine aşık olmak

Rüyada kendinden büyük birine aşık olmak sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına delalettir.

Rüyada kendinden büyük birine aşık olmak gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vaz geçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kendinden büyük birine aşık olmak ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kendinden küçük birine aşık olmak iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendinden büyük biriyle öpüşmek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kendinden büyük biriyle evlenmek vefakar bir insan olunacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına işaret eder.

Rüyada yaşça büyük birine aşık olmak ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, tatsız durumlar yaşanacağına inanılır.

Rüyada kendinden büyük birini dövmek büyük bir parasızlık yaşanacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine işarettir.

Rüyada kendinden büyük biriyle sevgili olmak tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı birine aşık olmak olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments