Rüyada kendi saçını siyah görmek

Rüyada kendi saçını siyah görmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, kötü ve hasta günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kendi saçını siyah gördüyseniz:

  • Geleceğe dönük kararlar söz konusu olabilir.

Rüyada kendi saçını siyah görmek alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada kendi saçını kendi kesmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada kendi saçını çekmek değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada kendi saçını koparmak genç kimselere eğitim vereceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saçını toplamak uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada kendi saçını yıkamak bir anda yükseleceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi saçını düzleştirmek maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını yapmak elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments