Rüyada kendi saçını düzleştirmek

Rüyada kendi saçını düzleştirmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına işaret eder.

Rüyada kendi saçını düzleştirmek gördüyseniz:

  • Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor.

Rüyada kendi saçını kendi kesmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine işaret eder.

Rüyada kendi saçını toplamak bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kendi saçını çekmek görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi saçını yıkamak hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine inanılır.

Rüyada kendi saçını yapmak yüzünün hep güleceğine, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını koparmak umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını düzleştirmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada kendi saçını kesmeyi görmek çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments