Rüyada kendi mezarını kazılmış görmek

Rüyada kendi mezarını kazılmış görmek sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına işaret eder.

Rüyada kendi mezarını kazılmış gördüyseniz:

  • Maddi anlamda olumlu olarak adlandırılabilecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada kendi mezarını kazılmış görmek yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine delalet eder.

Rüyada kendi mezarını görmek işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi mezarını açık görmek aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada kendi mezarını ve mezar taşını görmek yol kat edeceğine, yeni bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi mezarını hazırlamak arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kendi mezarını açmak mutsuz olacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına yorulur.

Rüyada kendi mezarını yapmak iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi mezarını kazmak büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments