Rüyada kendi genital bölgeni görmek

Rüyada kendi genital bölgeni görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, büyük başarılara imza atacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi genital bölgeni gördüyseniz:

  • Karar verebilmek için daha fazla bilgi toplamanız gerekiyor.

Rüyada kendi genital bölgeni görmek atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kendi genital bölgesini görmek fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine alamet eder.

Rüyada genital bölgeyi temizlemek bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına delalet eder.

Rüyada genital akıntı görmek namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada genital bölgede sivilce görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın genital bölgesi görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada genital bölge görmek haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada genital bölgeyi traş etmek makam ve söz sahibi olacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments