Rüyada kendi çocuğunu hasta görmek

Rüyada kendi çocuğunu hasta görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu hasta gördüyseniz:

  • Belli konularda ikna edilmek, kendinizi garantiye almak veya iltifat işitmek için yapacağınız girişimlerin karşılığında aradığınız tepkileri bulamayabilirsiniz.

Rüyada kendi çocuğunu hasta görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına inanılır.

Rüyada çocuğunu hasta görmek uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, kimseye borçlanmayacağına delalettir.

Rüyada erkek çocuğunu hasta görmek maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, küs kimselerin barışacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunu çok hasta görmek planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu yıkamak onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu sevmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu boğmak daha sonra işlerin açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu öldügünü görmek uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments