Rüyada kendi çocuğunu emzirmek

Rüyada kendi çocuğunu emzirmek gönlünün rahata ereceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, maddi durumunuzun düzeleceğine, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğunu emzirmek gördüyseniz:

  • Akrabalarınızla ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinebilirsiniz.

Rüyada kendi çocuğunu kesmek çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, masa başı bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunu kaybetmek maddi sıkıntıların biteceğine, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunu emzirmek sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, kurulu düzenin bozulacağına işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunu öldürmek arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, elinden geliyorsa ona borç vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu bebek görmek neşe içinde olacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada kendi çocuğunu tekrar doğurmak büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada kendi erkek çocuğunu görmek çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments