Rüyada kenarı kırık tabak görmek

Rüyada kenarı kırık tabak görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına, daha rahat bir nefes alacağına, kolaylık elde edeceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kenarı kırık tabak gördüyseniz:

  • Sizin için en büyük tehlike büyük konuşma konuşmanızdır.Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz.

Rüyada kenarı kırık tabak görmek çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırık porselen tabak görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine yorulur.

Rüyada kırık tabak görmek her zaman neşeli olacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırık cam tabak görmek eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına delalettir.

Rüyada sahil kenarı görmek her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçurum kenarı görmek hayatını kazanırken keyif alacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada yazma kenarı görmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına işarettir.

Rüyada havlu kenarı oyası görmek çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments