Rüyada kemiğini görmek

Rüyada kemiğini görmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, herhangi bir zarara uğranmayacağına tabir olunur.

Rüyada kemiğini gördüyseniz:

  • Toplum hayatında güçlü bir kimlik sağlayabilmek için, parasal konulara ağırlık vereceksiniz.

Rüyada kemiğini görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kemiğini görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, üzüntülerinin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün kemiğini görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada ayak kemiğini görmek rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments