Rüyada kemerli burun görmek

Rüyada kemerli burun görmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, haneye bolluk ve berekete dolacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, sorunlarını aşacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına işaret eder.

Rüyada kemerli burun gördüyseniz:

  • Gerçekleri gözardı etmeyin.

Rüyada kemerli burun görmek çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada kemerli pantolon görmek çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada burun çizmek umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine işarettir.

Rüyada burun kurcalamak kişinin geçiminin zorlaşacağına, gözyaşının dineceğine rivayet eder.

Rüyada burun sıkmak başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada burun yaptırmak nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına yorulur.

Rüyada burun tutmak maddi ve manevi olarak yıkılacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada burun sümkürmek sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments