Rüyada burnunun değiştiğini görmek

Rüyada burnunun değiştiğini görmek tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, mutluluk bulacağına, kazançlı işler yapılacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, isteklerini yerine getireceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, lüks, konfor içinde olacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada burnunun değiştiğini gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki endişeleriniz artabilir.

Rüyada burnunun değiştiğini görmek hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada burnunun görmek aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına delalettir.

Rüyada burnunun kanadığını görmek iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burnunun aktığını görmek hastalıklarının son bulacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine rivayet eder.

Rüyada burnunun pisliğini görmek insanlara iyilik yapmaya, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine delalet eder.

Rüyada burnunun yırtıldığını görmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına inanılır.

Rüyada burnunun kırılmasını görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin burnunun kanadığını görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments