Rüyada kelebek yediğini görmek

Rüyada kelebek yediğini görmek neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, iç sıkıntısına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine inanılır.

Rüyada kelebek yediğini gördüyseniz:

  • Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz, seçeneklerinizi değerlendirebileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada kelebek yediğini görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işarettir.

Rüyada kelebek öldürmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalet eder.

Rüyada kelebek doğurmak sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine işaret eder.

Rüyada kelebek toka görmek birçok iş fırsatı yakalanacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kelebek ölüsü görmek endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçta kelebek görmek yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kelebek yüzük görmek yağmur yağmamasına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına yorulur.

Rüyada elinde kelebek görmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments