Rüyada kefenli görmek

Rüyada kefenli görmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kefenli gördüyseniz:

  • İsteklerini dinleyin ona, tabiri caizse, ona nefes aldırın.

Rüyada kefenli görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini kefenli görmek parasal sıkıntıların son bulacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalettir.

Rüyada sevgiliyi kefenli görmek fırsatların teker teker elden kaçacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü kefenli görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına işaret eder.

Rüyada birini kefenli görmek onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada evde kefenli cenaze görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, hatalarından erken döneceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş kişiyi kefenli görmek dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin kefenli görmek iftiraya uğrayacağına, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments