Rüyada kediyi eve sokmamak

Rüyada kediyi eve sokmamak kafasını toparlayacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, yersiz yere suçlanacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, mutluluğunun artacağına tabir olunur.

Rüyada kediyi eve sokmamak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gerçeklik anlayışı sizinle bağdaşmıyor olabilir.

Rüyada kediyi eve sokmamak yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kediyi eve almak yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine delalet eder.

Rüyada eve giren kediyi kovalamak bir takım sorunlar çıkacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kediyi eve almamak hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, hem geleceğinin güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve giren kediyi kovmak çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına inanılır.

Rüyada kediyi taşlamak böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına delalet eder.

Rüyada kediyi yıkamak zorlukları atlatacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada kediyi ıslatmak uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda üç tane kedi kapıdan içeri girmeye çalışıyordu. Bende elimle itiyordum eve sokmuyordum. Elimi ısırıyorlardı.