Rüyada keçi yavrusu görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, geniş bir ev satın alacağına yorulmaktadır.

Rüyada keçi yavrusu gördüyseniz:

  • Bazı konulara olumlu yaklaşmakta zorlanabilirsiniz veya zorlayıcı olaylar sizi yorabilir.

Rüyada keçi yavrusu görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına alamet eder.

Rüyada siyah keçi yavrusu görmek hayatını ailesine adayacağına, epey bir zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada keçi ve yavrusu görmek yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine alamet eder.

Rüyada keçi yavrusu almak gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine yorulur.

Rüyada beyaz keçi yavrusu görmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine yorulur.

Rüyada keçi yavrusu beslemek yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada yeni doğmuş keçi yavrusu görmek sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına işaret eder.

Rüyada keçi otlatmak kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments