Rüyada kayanın üstünde oturmak

Rüyada kayanın üstünde oturmak tüm sorunlarının biteceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına delalet eder.

Rüyada kayanın üstünde oturmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler yapması gereken şeyleri yapmaktan veya görevleriniz yerine getirmekten ya da işleri tamamlamaktan imtina ediyor olabilirler.

Rüyada kayanın üstünde oturmak zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kayanın üstünde yürümek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kayanın üstünde durmak çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine tabir olunur.

Rüyada kayanın düştüğünü görmek saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, mutlu günler göreceğine inanılır.

Rüyada kayanın üzerine çıkmak çok büyük mutluluklar tadacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayanın içine girmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına delalettir.

Rüyada kayanın yuvarlandığını görmek doktordan doktora koşturacağına, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada kayanın üstüne çıkmak yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments