Rüyada kasayla incir görmek

Rüyada kasayla incir görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, güzel günler için çalışılacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına işarettir.

Rüyada kasayla incir gördüyseniz:

  • Diğerlerinin ne yaptığınızı anlamasına izin vermeniz sizi zayıf ya da korunmaya muhtaç pozisyona düşürebilir.

Rüyada kasayla incir görmek üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada incir ağacından incir yediğini görmek sorunlarının biteceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada incir ağacından incir koparmak maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Rüyada incir ağacında incir görmek geçim derdi yaşayacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına işaret eder.

Rüyada kasayla armut görmek iyileşeceğine, kısmet alacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına işaret eder.

Rüyada kasayla domates görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine alamet eder.

Rüyada kasayla şeftali görmek çok sevileceğine, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına işarettir.

Rüyada kasayla meyve görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments