Rüyada karton sigara görmek

Rüyada karton sigara görmek iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, aile hayatına adım atılacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, her zaman çok başarılı olacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada karton sigara gördüyseniz:

  • Bazı konularda fazla paylaşımcı olabilir.

Rüyada karton sigara görmek gücünün, kudretinin yerine geleceğine, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına alamet eder.

Rüyada bir karton sigara görmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada karton kağıt görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, tatsız sözlerin de unutulacağına rivayet eder.

Rüyada bir karton yumurta görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, helal lokmalar yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karton toplamak allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına alamet eder.

Rüyada karton almak uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı karton görmek rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada karton koli görmek umutlarının söneceğine, tüm kederinin uçup gideceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments