Rüyada karşı cinse sarılmak

Rüyada karşı cinse sarılmak hayatınızın neşe dolacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, kişiye hep umut olacağına alamet eder.

Rüyada karşı cinse sarılmak gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmeyin.

Rüyada karşı cinse sarılmak hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına işarettir.

Rüyada cinse sarılmak yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada aynı cinse aşık olmak etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına tabir olunur.

Rüyada karşı çıkmak maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına işarettir.

Rüyada karşı cinsle sarılmak zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada karşı komşu görmek korkularını yeneceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine inanılır.

Rüyada komşu karşı görmek herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karşı cinsin organını görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments