Rüyada karnını doyurmak

Rüyada karnını doyurmak etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, şansının kendisinden yana olacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, kolaylığa kavuşacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına delalet eder.

Rüyada karnını doyurmak gördüyseniz:

  • Ev veya aileyle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada karnını yarmak sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine işaret eder.

Rüyada karnını doyurmak hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada balığın karnını yarmak üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun karnını doyurmak hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada ölünün karnını doyurmak mücadeleden vazgeçmeyeceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin karnını doyurmak harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnını şişmiş görmek çok başarılı işlere imza atacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada karnını kestiğini görmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments