Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak

Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak paraya ve mala kavuşacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak gördüyseniz:

  • Belli bir planın işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüpheleriniz var.

Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalettir.

Rüyada dağın zirvesine çıktığını görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağın zirvesine ulaşmak sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağın zirvesine cıkmak düşünceli ve dalgın olacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir dağın zirvesine çıkmak içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada karlı dağın tepesinde olmak bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada karlı dağın tepesine çıkmak sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine yorulur.

Rüyada karlı dağın tepesine tırmanmak sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments